AGROFORTIS.COM


Inwestycje ziemskie

Imię:

Adres email:


współpraca partnerska


Bezpieczeństwo i stabilizacja

Zyski odporne na kryzys

Trwałe i prestiżowe aktywa

Inwestycja już od 300zł


Pierwsza na rynku

INWESTYCJA ZIEMSKA

Z DŹWIGNIĄ FINANSOWĄ


DOSTĘPNA DLA WSZYSTKICH
JAK KUPIĆ NIERUCHOMOŚĆ I SPRZEDAĆ JĄ Z DUŻYM ZYSKIEM BEZ UDZIAŁU BANKÓW ANI ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ ?


JAK OSIĄGNĄĆ KILKASET PROCENT ZYSKU W SKALI JEDNEGO ROKU INWESTUJĄC KILKASET ZŁOTYCH ?


JAK WEJŚĆ W INWESTYCJĘ ZIEMSKĄ BEZ KAPITAŁU I SPRAWIĆ, ŻE PRZYNIESIE CI OBFITĄ EMERYTURĘ ?Dzięki Agrofortis stało się to możliwe.Dajemy Ci system, który zmieni Twój sposób myślenia o inwestycjach i Twoją sytuację finansową.

Zasada działania systemu inwestycji jest bardzo podobna do spółki celowej i polega na centralnym zarządzaniu łącznym kapitałem wpłacanym przez wszystkich inwestorów. Różnica polega na tym, że w spółce celowej jest niewielu inwestorów z dużym kapitałem, a tutaj jest dokładnie odwrotnie – bardzo wielu inwestorów, którzy wnoszą bardzo mały kapitał. Ostateczny efekt jest jednak taki sam.

Oznacza to, że inwestycja ziemska jest dziś dostępna dla każdego na zasadach podobnych jak te, na których wpłaca się składki inwestując w fundusz inwestycyjne lub produkty oszczędnościowe w zakresie III filaru. Podstawową różnicą jest w przypadku inwestycji ziemskich brak kosztów zarządzania i wiele wyższe zyski.

Dlatego możesz wejść w dochodową inwestycję ziemską nawet nie mając kapitału. W Agrofortis potrzebny Ci kapitał zbudujesz w komfortowy sposób i w dogodnym dla Ciebie tempie, korzystając jednocześnie z dźwigni finansowej i uczestnicząc w zyskach od samego początku.


Duża liczba inwestorów oznacza łącznie duży kapitał i większe możliwości. Takie rozwiązanie jest opłacalne dla inwestorów, ponieważ inwestując symboliczne kwoty, korzystają z możliwości inwestycyjnych dostępnych dotąd jedynie dla „dużych graczy”.

Fundacja gromadząc kapitał dużej liczby inwestorów kupuje większe, kilkudziesięciohektarowe grunty i dzieli je na mniejsze działki, które następnie odsprzedaje inwestorom na specjalnych warunkach.

Grunty są starannie wybierane przez specjalistów tak, aby spełniały wymagania udanej inwestycji, kupowane są grunty w perspektywicznych lokalizacjach, które rokują duże wzrosty cen.
Są to grunty IV – VI klasy, umożliwiające przekształcenie i uzyskanie warunków zabudowy.
Przystępując do programu kupujesz 30 arową działkę o wartości 85 tyś. zł. Możesz wpłacić 30% jej wartości i własność wybranej działki zostaje przeniesiona na Ciebie aktem notarialnym. Pozostałą część spłacasz w ratach po minimum 300zł miesięcznie. W każdej chwili możesz wystawić ją do sprzedaży w dogodnym dla Ciebie momencie.

NIE MUSISZ MIEĆ

30% WARTOŚCI DZIAŁKI


WYSTARCZY 300ZŁ!


Jeśli nie posiadasz 30% wartości nieruchomości – możesz zacząć inwestować nie wnosząc wkładu początkowego i od początku wpłacając tylko miesięczne NIEOPROCENTOWANE raty po minimum 300zł.

Żeby zacząć inwestować zawierasz Umowę przedwstępną zakupu nieruchomości z zasobów Fundacji, otrzymujesz swoje własne konto na stronie treeneo.com i zaczynasz gromadzić kapitał wpłacając jedynie 300zł miesięcznie.

Fundacja dokonuje podziału gruntu, dlatego Twoja inwestycja to nie współudział, ale WŁASNOŚĆ.

W ten sposób odkładając niewielkie kwoty budujesz trwały majątek i bezpieczeństwo na przyszłość. Jest to także znakomity sposób na emeryturę. Stajesz się posiadaczem ograniczonego i prestiżowego dobra, którego cena stale rośnie i które cieszy się nieustannym zainteresowaniem nabywców.Dlaczego grunty inwestycyjne są niezwykle dochodowe

Wysokie zyski i obfita emerytura nawet gdy nie masz kapitału

Jakie zyski możesz osiągnąć i w jaki sposób

Porównanie modeli inwestycji ziemskich

Agrofortis - charakterystyka

GALERIA
Działki na Mazurach - Kompleks w Ramsowie nad Dobrągiem

treeneo

Dane kontaktowe:

Telefon:
500 300 659
E-mail:
agrofortis.com@prokonto.pl

rejestracja.treeneo.com

Dla naszych Partnerów:

Własna indywidualna strona w serwisie Agrofortis.com

Dowiedz się więcej...

Masz pytanie?

Kliknij tutaj

aby zapytać

REJESTRACJA

INWESTORZY PARTNERZY

TREENEO.COM

agrofortis
treeneo agrofortis natura 2010 skarbiec.biz