AGROFORTIS.COM


Inwestycje ziemskie

Imię:

Adres email:


RELACJE, KTÓRE SIĘ OPŁACAJĄ

Innowacyjny projekt

Dobrze zorganizowana współpraca

STABILNY DOCHÓD

współpraca partnerska

MOŻLIWOŚCI FINANSOWE


Innowacyjny model finansowania inwestycji ziemskich sam w sobie daje ogromne możliwości nawet mało zamożnym inwestorom.
Ten doskonały produkt może posłużyć Tobie do stworzenia przepływu finansowego, który da Ci regularny dochód przez lata poprzez czerpanie korzyści z faktu, że inni także potrzebują i poszukują taniego i bezpiecznego programu oszczędnościowego lub inwestycyjnego, który daje większe możliwości zysku niż lokata czy fundusz inwestycyjny.
Pomóż im znaleźć to czego szukają.
Po prostu podziel się z nimi informacją o możliwościach dostępnych w programie Agrofortis!

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPCACA


Projekt Agrofortis cieszy się ogromnym uznaniem inwestorów i osób zainteresowanych skutecznym programem oszczędnościowym.
Aktualnie panująca w Polsce sytuacja ekonomiczno-gospodarcza, uwarunkowania społeczne i wiele innych czynników niezwykle sprzyja rozwojowi projektu Agrofortis.
W związku z tym zależy nam, aby możliwie szeroko rozwinąć zespoły naszych Partnerów właśnie w tym sprzyjającym okresie.
Aby rozpocząć współpracę należy zarejestrować się na stronie treeneo.com. Niezbędny do tego będzie pięciocyfrowy numer polecający w systemie Treeneo, np. 30326, który można otrzymać wyłącznie od już zarejestrowanego Partnera lub link przekierowujący na stronę z formularzem rejestracyjnym.

Każdy Partner Treeneo otrzymuje do własnej dyspozycji virtual Office: zestaw narzędzi biznesowych niezbędnych do zarządzania działalnością online oraz dostęp do regularnych szkoleń i spotkań informacyjnych stacjonarnych oraz online.


Partnerzy mogą również liczyć na indywidualne konsultacje i wsparcie. Jesteśmy z nimi w ciągłym kontakcie i zawsze staramy się mieć dla nich czas, ponieważ wierzymy, że praca w zespole zbliża nas do wspólnego sukcesu.

Dla naszych obecnych i przyszłych inwestorów regularnie odbywają się również spotkania informacyjne, zjazdy, sympozja i konferencje.
Ty także możesz wziąć udział w jednym z takich wydarzeń. Gorąco polecam, ponieważ naprawdę warto wygospodarować nieco czasu, aby przyjechać na takie wydarzenie i poczuć moc tego biznesu. Aby dowiedzieć się o najbliższej konferencji w Twojej mieście po prostu napisz do nas.

Na takich spotkaniach prezentowana jest firma, program oraz możliwości inwestycyjne, wszystko jest dokładnie wyjaśniane, a uczestnicy mają możliwość zadawania pytań i otrzymania kompletnej wiedzy.

Nie ma więc potrzeby, abyś prezentacje przeprowadzał indywidualnie. Kiedy pojawia się osoba potencjalnie zainteresowana inwestycją, wystarczy, że wyślesz jej link do takiej konferencji, a pozostałą część pracy wykonają za Ciebie specjaliści. Następnie kiedy osoba ta zostaje naszym inwestorem, automatycznie jest przypisana do Twojego konta i otrzymujesz wynagrodzenie naliczane według zasad programu partnerskiego.Obawiasz się, że nie masz doświadczenia w branży?

Możesz się odprężyć. Zdziwisz się z jaką łatwością Ci to przyjdzie, kiedy tylko zaczniesz to robić. Wykorzystaj wsparcie oraz narzędzia, które Ci udostępniamy.
Jedyne pytanie dotyczy czasu, w jakim osiągniesz dochody w takiej wysokości, jaka Cię satysfakcjonuje.
Mamy jednak jeden z najlepszych produktów oszczędnościowych/inwestycyjnych na rynku, do którego nie trzeba przekonywać, ponieważ potencjał zysku jest dla naszych inwestorów wielokrotnie wyższy niż jakimkolwiek funduszu inwestycyjnym, a jednocześnie program jest o wiele bardziej prosty, przejrzysty i bezobsługowy.

Jesteśmy w miejscu, gdzie każda dorosła osoba w kraju odczuwa potrzebę oszczędzania, inwestowania i zarabiania pieniędzy.
W związku z tym gwarancją Twojego sukcesu jest organizacja przepływu informacji, tak, aby ludzie po prostu dowiedzieli się gdzie mogą dostać to czego potrzebują.


Czas jaki możesz przeznaczyć na zbudowanie swojego dochodu w Treeneo, zależy od Ciebie i Ty sam decydujesz o tym, w jak krótkim czasie osiągniesz takie zyski, jakich pragniesz. Dlatego nie musisz rezygnować ze swojego aktualnego źródła dochodu i rozpoczęcie współpracy nie wiąże się dla Ciebie z żadnym ryzykiem. Należy pamiętać także, że samo w sobie przystąpienie do programu Agrofortis wiąże ze wspaniałymi zyskami z inwestycji własnej. I to jest dla nas wartość najważniejsza. Przekonasz się o tym w pełni, gdy za kilka lub kilkanaście lat sprzedasz swoją działkę z takim zyskiem, jakiego się być może nie spodziewasz.
Treeneo

Rynek

Kto jest naszym klientem?


 • Osoby, które mają kapitał i chcą mądrze zainwestować
 • Osoby, szukające bezpiecznych form dywersyfikacji portfela
 • Osoby, szukające skutecznych metod pomnażania pieniędzy
 • Osoby, które potrzebują dodatkowych dochodów
 • Osoby, które chcą zarabiać więcej niż zarabiają dziś
 • Osoby, które chciałyby inwestować, ale np. nie potrafią
 • Osoby, które czeka zbyt niska emerytura
 • Osoby, które szukają sposobu na zabezpieczenie swojej przyszłości i spokojnej starości
 • Osoby, które chciałyby kupić ziemię, ale brakuje im pieniędzy
 • Osoby, które mają pieniądze i chcą je pomnażać w bezpieczny sposób
 • Osoby, które szukają pomysłu na biznes
 • Osoby, które odkładają pieniądze na mało opłacalne lokaty, rachunki inwestycyjne itp
 • Osoby zarówno ubogie jak i zamożne - o różnorakich celach inwestycyjnych
 • Potencjalnie - wszyscy

Sam zapewne obserwujesz na co dzień i wiesz doskonale, że ludzie przestają już wierzyć w godziwą emeryturę z ZUSu i OFE, coraz więcej osób odkłada pieniądze i gromadzi środki, starając się mądrze je ulokować, szukając wiedzy na temat dobrych metod inwestowania kapitału, nawet jeśli jest to niewielki kapitał. Tylko tak można zbudować bezpieczną przyszłość dla siebie i swoich bliskich. Prawie każdy szuka także możliwości dodatkowych dochodów.

Dotychczas tak bardzo dochodowy rynek inwestycji ziemskich dostępny był tylko dla nielicznych inwestorów, dysponujących kapitałem startowym w wysokości najczęściej minimum 100.000zł. Dziś możesz zarabiać na inwestycji wartej 85.000zł mając zaledwie 300zł wkładu własnego!

Dlatego dotarcie do zainteresowanych osób nie stanowi problemu.


Masz pytania? Napisz do mnie, wszystko wyjaśnię.


TREENEO

pozwala w zupełnie nowy sposób spojrzeć

na kwestię budowania relacji opartych

o innowacyjny produkt inwestycyjny.

treeneo

ZBUDUJESZ SWÓJ OSOBISTY MAJĄTEK

POMNOŻYSZ SWOJE DOCHODY


Treeneo.com
oferuje swoim zarejestrowanym partnerom biznesowym dostęp do:


Agrofortis:

unikalnego w swojej formie programu inwestycyjnego opartego na własności nieruchomości.

Vitrual office:

zestawu narzędzi biznesowych niezbędnych do bycia inwestorem on-line.

Programu prowizyjnego:

dwóch wskaźników prowizyjnych pozwalających na regularne zarobkowanie oraz inwestowanie.


Rozpoczęcie współpracy

Kilka prostych kroków


Rejestracja

Załóż swoje konto na www.treeneo.com
Do rejestracji niezbędny jest numer rekomendacji lub link z zaproszeniem do systemu (rejestracja.treeneo.com).
Masz 7 dni na wybór swojej działki spośród wielu bardzo atrakcyjnych propozycji Agrofortis.

Inwestycja

Posiadając dostęp do swojego konta możesz dokonać uruchomienia własnej inwestycji Agrofortis. Wypełniasz formularz, w którym decydujesz się na najlepsza dla siebie formę gromadzenia kapitału oraz dokonujesz pierwszej inwestycji.

Program TREENEO

jest nowoczesną konstrukcją ekonomiczną zorientowaną na maksymalizację wyników dla jego uczestników.

treeneo

Dane kontaktowe:

Telefon:
500 300 659
E-mail:
agrofortis.com@prokonto.pl

rejestracja.treeneo.com

Dla naszych Partnerów:

Własna indywidualna strona w serwisie Agrofortis.com

Dowiedz się więcej...

Masz pytanie?

Kliknij tutaj

aby zapytać

REJESTRACJA

INWESTORZY PARTNERZY

TREENEO.COM

agrofortis
treeneo agrofortis natura 2010 skarbiec.biz